Poskytované
služby

V naší ordinaci zajišťujeme komplexní nabídku stomatologických služeb pro děti i dospělé. Veškeré poskytované služby jsou prováděny za pomoci moderního přístrojového zařízení.

Při poskytování stomatologické péče pro nás není prioritou jen kvalitně provedené služby, ale také spokojený a zdravý pacient.

Smluvní pojišťovny

Naše ordinace má smlouvu s těmito zdravotními pojišťovnami

Záchovná
stomatologie

Zajistíme Vám ošetření zubních kazů amalgámovými a fotokompozitními výplněmi, u kterého dbáme na maximální přesnost zaplnění.

Zubní
implantáty

Pomocí zubních implantátů docílíme náhrady chybějících zubů nebo zajistíme kotvení pro snímací zubní náhrady. Stabilita zubních implantátů je dnes téměř 100%.

Estetická
stomatologie

Výsledkem a cílem estetické stomatologie je nejen kvalitně ošetřený zub, ale také jeho esteticky a kosmeticky vyhovující vzhled. Samozřejmostí je využití nejmodernějších postupů a materiálů.

Preventivní
prohlídky

Prevence je právem požadována za základ stomatologické péče. Pravidelné stomatologické prohlídky dopomáhají k celkově lepšímu stavu chrupu pacientů.

endodontické
ošetření

Cílem endodoncie je ošetření a zároveň zachránění mrtvého zubu či zubu se zánětem zubního nervu.

Protetická
stomatologie

Protetická stomatologie představuje rekonstrukci chrupu s cílem dosažení nejvyšší funkčnosti a estetiky. V dnešní moderní době nabízíme širokou nabídku kvalitních materiálů.

poptavka
V současné chvíli nepřijimáme
nové pacienty, děkujeme za pochopení.