Poskytované
služby

V naší ordinaci zajišťujeme komplexní nabídku stomatologických služeb pro děti i dospělé. Veškeré poskytované služby jsou prováděny za pomoci moderního přístrojového zařízení.

Při poskytování stomatologické péče pro nás není prioritou jen kvalitně provedené služby, ale také spokojený a zdravý pacient.

Smluvní pojišťovny

Naše ordinace má smlouvu s těmito zdravotními pojišťovnami

Záchovná
stomatologie

Zajistíme Vám ošetření zubních kazů amalgámovými a fotokompozitními výplněmi, u kterého dbáme na maximální přesnost zaplnění.

Dentální
hygiena

Zubní hygiena představuje neméně důležitou součást celkové péče o pacienty. Jedná se o profesionální čištění zubů a dásní, při kterém dochází k odstranění všech nánosů a pigmentací.

Estetická
stomatologie

Výsledkem a cílem estetické stomatologie je nejen kvalitně ošetřený zub, ale také jeho esteticky a kosmeticky vyhovující vzhled. Samozřejmostí je využití nejmodernějších postupů a materiálů.

Preventivní
prohlídky

Prevence je právem požadována za základ stomatologické péče. Pravidelné stomatologické prohlídky i ve spojení s dentální hygienou dopomáhají k celkově lepšímu stavu chrupu pacientů.

endodontické
ošetření

Cílem endodoncie je ošetření a zároveň zachránění mrtvého zubu či zubu se zánětem zubního nervu.

Protetická
stomatologie

Protetická stomatologie představuje rekonstrukci chrupu s cílem dosažení nejvyšší funkčnosti a estetiky. V dnešní moderní době nabízíme širokou nabídku kvalitních materiálů.

Zubní
implantáty

Pomocí zubních implantátů docílíme náhrady chybějících zubů nebo zajistíme kotvení pro snímací zubní náhrady. Stabilita zubních implantátů je dnes téměř 100%.

poptavka
V současné chvíli nepřijimáme
nové pacienty, děkujeme za pochopení.